Офіційний сайт відділення нотаріальної палати України у Вінницькій області

17.12.2014 Юридична основа заохочення відзнаками НПУ та їх види

Правову основу для заохочення нотаріусів, а також інших осіб, чия діяльність має безпосереднє відношення до нотаріату, становить Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Нотаріальної палати України (далі – Положення), яке було затверджено Радою Нотаріальної палати України 16 серпня 2013 року. 
Згідно редакції Положення станом на 15 серпня 2014 року, відомчими заохочувальними відзнаками заохочуються члени Нотаріальної палати України за рішенням Ради Нотаріальної палати України (далі – НПУ).

Відомчими відзнаками Нотаріальної палати України є:

- оголошення Подяки регіональних відділень Нотаріальної палати України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі; 
- оголошення Подяки Нотаріальної палати України; 
- нагрудний знак «За високі досягнення у професійній та громадській діяльності»; 
- нагрудний знак «За самовіддане служіння ідеалам професії»; 
- нагрудний знак «За особисті заслуги у становленні та утвердженні нотаріату»; 
 - занесення до Золотої книги нотаріату України. 
Відомчі заохочувальні відзнаки встановлюються з метою заохочення та відзначення членів НПУ за бездоганну працю в системі нотаріату, вагомий внесок у розвиток та піднесення престижу професії, високий професіоналізм та 
активну громадську діяльність, особисті заслуги, багаторічну та сумлінну працю. 
Відомчими заохочувальними відзнаками НПУ можуть бути нагороджені особи, які працюють у системі органів юстиції, в органах державної влади, судових та інших органах, іноземні громадяни, а також працівники допоміжного персоналу державних нотаріальних контор і приватних нотаріусів – за заслуги у становленні та підвищенні престижу професії нотаріуса. 
Нагородження відомчими відзнаками проводиться з нагоди державних, професійних свят, ювілеїв та з інших підстав за рішенням Ради НПУ. 
Подяка оголошується за зразкове та сумлінне виконання членами НПУ покладених на них обов’язків, високий професіоналізм та активну громадську діяльність. 
Нагрудним знаком «За високі досягнення у професійній та громадській діяльності» нагороджуються особи, які мають стаж роботи в органах нотаріату не менше, ніж п’ять років, беруть активну участь у громадській діяльності та професійному самоврядуванні, або інші особи за мотивованим поданням. 
Нагрудним знаком «За самовіддане служіння ідеалам професії» нагороджуються особи, які мають стаж роботи в органах нотаріату не менше, ніж десять років, або інші особи за мотивованим поданням. 
Нагрудним знаком «За особисті заслуги у становленні та утвердженні нотаріату» нагороджуються особи, які мають стаж роботи в органах нотаріату не менше, ніж 15 років, беруть активну участь у роботі професійного самоврядування, за мотивованим поданням.

Фото нагрудних знаків:

nagorodi.jpg

До Золотої книги нотаріату України заносяться імена членів НПУ, які не менше, ніж 25 років, бездоганно працюють у системі нотаріату, беруть активну участь у роботі НПУ, зробили значний внесок у розвиток, становлення та піднесення престижу нотаріальної 
професії, інші особи за значний внесок у розвиток системи нотаріату. Занесення до Золотої книги нотаріату України підтверджується свідоцтвом та є найвищою відзнакою НПУ. 
Разом із нагрудним знаком вручається посвідчення встановленого рішенням Ради НПУ зразка.
 Нагрудні знаки мають таку послідовність: 
1) нагрудний знак «За високі досягнення у професійній та громадській діяльності»; 
2) нагрудний знак «За самовіддане служіння ідеалам професії»; 
3) нагрудний знак «За особисті заслуги у становленні та утвердженні нотаріату». 
Подання про відзначення відомчими відзнаками НПУ виносяться на розгляд Ради НПУ Президентом НПУ, головами відділень НПУ на підставі рішення правління відділення. 
У поданні зазначаються заслуги кандидата на відзнаку НПУ, стаж його нотаріальної чи іншої правничої діяльності, наявність інших нагород. До подання додається біографічна довідка. 
Вручення відомчої заохочувальної відзнаки НПУ здійснюється в урочистій обстановці Президентом НПУ або за його дорученням членами Ради НПУ. 
Відомчі заохочувальні відзнаки регіональних відділень НПУ вручаються головою відділення НПУ за рішенням правління відділення та виготовляються за кошт регіональних відділень НПУ в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. 
Відомчі заозаохочувальні відзнаки НПУ виготовляються за кошт НПУ.
Новости 1 - 1 из 1
Начало | Пред. | 1 | След. | Конец Все